W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/STCI1nQ41gn82TAJK6x-3n6Kkq810ZsnX4md4k_ZpYo=m22" poster="https://8583b52b4a309671f69d-b436b898353c7dc300b5887446a26466.ssl.cf1.rackcdn.com/4838919_the-runner-2015-movie-trailer-nicholas_78fa053c_m.jpg?bg=47635F" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Runner | 2015 | Drama | 11 gusht 2015


Rreth filmit:

Pas incidentit katastrofik të rrjedhjes së naftës në Deepwater Horizon më 2010, një politikan idealist por me probleme të mëdha detyrohet të përballet me jetën e tij pasi karriera e tij rrënohet nga një aferë.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.