W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Salvation (2014) | Dramë, Western | 12 dhjetor 2014


Rreth filmit:

Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi
i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit frikacak dhe detyrohet t’i luftojë i vetëm banditët…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.8/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.