W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Shining | Horror | 4 gusht 2015


Rreth filmit:

Një familje, gjatë dimrit, shkon në një hotel të izoluar ku një prezencë shpirtërore dhe e keqe ndikon që babai të bëhet i dhunshëm, ndërsa djali i tij telepatik shikon parashikime tmerruese nga e kaluara dhe për të ardhmen.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

Novamov

Uploaded

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.