W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Stakelander (2016) | Aksion, Horror | Viti: 2016


Rreth filmit:

Pasi vampirët i shkatërrojnë shtëpinë dhe i vrasin familjen, Martini niset për të gjetur personin e vetëm që mund ta ndihmojë, një gjuetar legjendar vampirësh i quajtur Mister.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.