W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Stoning of Soraya M. (2008) | drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në vitet 1990, një gazetar mbete në një fshat të Iranit pasi i prishet makina. Aty ai zbulon një sekret tronditës për krimin që kishin bërë banorët ndaj një gruaje me emrin Soraja M..

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.