W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_920782b49564f4220915dc7b41b3a111.mp4" poster="http://www.fridaymovies.co/wp-content/uploads/2015/06/The-Stranger-2014-online.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Stranger | 2014 | Horror, Myster | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Një burrë misterioz shkon në një qytet të vogël të Kanadasë për të zhdukur një sëmundje të rrezikshme ngjitëse nëpërmjet gjakut. Misioni i tij e zhyt komunitetin në një lum

gjaku.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

FileHot

UserFiles

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.