W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Stranger | Aksion, Thriller | Viti: 2010


Rreth filmit:

Një agjent i FBI-së pëson humbje kujtese pas një aksidenti dhe ai së bashku me një psikologe që i do të mirën, do mundohet të rigjejë kujtimet e tij dhe arsyen përse disa persona e duan të vdekur.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.