W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_0b5c506f27cfa93358d1eca54247ad61.mp4" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Suicide Theory (2015) | Drama, Thriller | 26 korrik 2015


Rreth filmit:

Një njeri me prirje për t’u vetvrarë, punëson një vrasës të çmendur, që t’a ndihmojë për të vrarë veten, por për disa arsye, i shpëton si me mrekulli ç’do tentative kundër jetës së tij.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 8.5/10

Shkarko

OpenLoad

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.