W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Sweeney (2012) | Aksion, Krim, Drame | Viti: 2012


Rreth filmit:

“Flying Squaq” e policisë së Londrës përbëhet nga policët më të mirë që kanë si moto të tyre “Dhuna luftohet me dhunë”. Kapiteni është Frenk Haskins, që duhet të përballet edhe me kritikat që merr skuadra e tyre për dhunën që ushtrojnë. Aksioni fillon me hetimet mbi grabitjen e një banke dhe mbytjen e një gruaje dhe skuadra duhet të bëjë atë që di më mirë, të përdorë dhunën ndaj kriminelëve.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.