W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Swordsman (2020) | Aksion, Aziatik, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Tae Yul një mjeshtër shpate në të tridhjetat e tij del për të gjetur vajzën e tij të vetme pas humbjes së shikimit në njërin sy. Min Seung Ho më i miri i shpatës në dinastinë Joseon zgjedh një jetë të thjeshtë pasi ka përceptuar natyrën kalimtare të pushtetit. Ndërsa Gurutai nga dinastia Qing aspiron të bëhet më i miri edhe në dinastinë Joseon.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

   

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.