W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Thieves | Aksion, Krim, Komedi | Viti: 2012


Rreth filmit:

Është ëndrra e jetës së tyre, nëse ata ia dalin mbanë, jeta e tyre do jetë përrallore. Pesë hajdutë në kulmin e karrierës së tyre dhe kolegët e tyre po planifikojnë mashtrimin më të madh. Popi ka muskujt dhe mendjen, Pepsi është çelësi i tyre për kasafortat, Jenikalli ngjitet nëpër mure, Zampano është njeriu i strategjive dhe Çeuingumi është mbreti i maskimit. Kush mund t’i rezistojë “Lotit të djallit”, një diamant 318 karatësh dhe me vlerë 20.000.000$? Por brenda grupi ka edhe një tradhtar që mundohet të mashtrojë shokët.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.