W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Town That Dreaded Sundown (2014) | Horror, thriller | 30 nëntor 2014


Rreth filmit:

65 vjet me vone kur nje vrases serial i maskuar terrorizoi qytetin e vogel te Taksarkanas, me krimet te ashtuquajtura “vrasja nen driten e henes” fillojn serish. A eshte plagjiature apo dicka edhe me e keqe? Nje vajze e vetmuar e shkolles se mesme me sekretet e erreta te saj, mund te jete celesi per kapjne e saj.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.6/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.