W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Treasure Hunter (2009) | aksion, aventure, fantazi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një grup kirminelësh zbulojnë një hartë që të çon në një thesar antik. Kur ata gjurmojnë gardianin, ai i çon te Qiao Fei. Taniai ka radhën për të mbrojtur thesarin…

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.