W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Unhealer (2020) | fantashkence, thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një adoleshent i bullizuar për sëmundjen e tij fiton fuqi shëruese të mbinatyrshme nga një i moshuar i cili i kishte përfituar nga një varr i vjetër. Kur bullizuesit e tij bëjnë një shaka me pasoja të rënda, ai përdor fuqitë e tij për tu hakmarrë me gjak ndaj tyre.

 

 Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.