W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Vanished Murderer (2015) | Krim, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

Në burgun e grave të Kinës veriore në vitin 1932, e burgosura Fu Juan hap një tunel në qelinë e saj me një lugë argjendi dhe arratiset. Hetuesi Song Donlu thërritet për të hetuar arratisjen e Fusë. Nëpërmjet letrave që ajo i çon, ai shkon në qytetin Hong për të zgjidhur zhdukjen e saj.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.