W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Wackness | Komedi, Drame, Romance | Viti: 2008


Rreth filmit:

Është vera e vitit 1994, dhe rrugët e Nju Jorkut po gumzhijnë me hip-hop. Vendosur kundër këtij sfondi, një adoleshent i vetmuar i quajtur Luka Shapiro kalon verën e tij të fundit duke shitur marihuanë në të gjithë Nju Jorkun para se të fillojë universiteti, në bashkpunim me psikoterapistin e tij joortodoks për trajtim, ndërsa ka një dëshirë te fortë për mbesën e tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.