W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Wave (2015) | Aksion, Dramë, Thriller | 18 Dhjetor 2015


Rreth filmit:

Një gjeolog dhe familja e tij gjenden në mes të një tsunami kur një rezervuar mes malesh shpërthen duke krijuar një dallgë 85 metra të lartë…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.