W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Young Messiah (2016) | Dramë | Viti: 2015


Rreth filmit:

Filmi tregon historinë e Jezus Krishtit në moshën 7-vjeçare teksa ai dhe familja e tij largohen nga Egjipti për t’u kthyer në shtëpinë e tyre në Nazaret. Treguar nga perspektiva e tij prej fëmije, historia ndjek Jezusin teksa shkon drejt identitetit të tij besimtar.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.