W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Thor: The Dark World | Aksion, Aventure, Fantazi | Viti: 2013


Rreth filmit:

Përballë një armiku të cilit nuk mund t’i bëjnë dot ballë as Odini dhe Asgardi, Thori duhet të nisë udhëtimin e tij më të rrezikshëm dhe personal, i cili do ta ribashkojë me Xhein Fosterin dhe do ta detyrojë të sakrifikojë gjithçka për t’i shpëtuar të gjithë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.