W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Filmi do të filloj në 30

Ju mund të kaloni në video në 10


[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_c675d2465cf65601fbd4727a0ebb3f65.mp4" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Three Steps Above Heaven | Drama, Romance | 25 korrik 2015


Rreth filmit:

Kjo është historia e bukur e dashurisë mes djalit të keq dhe vajzës studioze. A munden dy njerëz kaq të ndryshëm të bëjnë që lidhja e tyre të funksionoj?! Ndiqni filmin e shumë pëlqyer

dhe përjetoni emocionet që përcillen përmes tij.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.1/10

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.