W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Tides (2021) a.k.a The Colony | fantashkence, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në një të ardhme jo shumë të largët, pas një katastrofe globale që ka zhdukur pothuajse të gjithë njerëzimin në Tokë, një astronaute nga Kolonia Hapësinore Kepler duhet të marrë një vendim që do të vulosë fatin e njerëzve në të dy planetët.

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.