W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

To Steal from a Thief (2016) | Krim, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një grup hajdutësh të drejtuar nga një njeri të quajtur Uruguajani studiojnë një bankë në Valencia për të vjedhur sa më shumë kuti sigurie dhe më vonë të largohen përmes një tuneli të hapur që lidhet me një stacion metroje të braktisur. Sidoqoftë, agjenti i kryeministres zbulon atë që po kërkojnë me të vërtetë hajdutët, duan të shtijnë në dorë kutinë 314, pronë e Gonzalo sorianos, ish-anëtar i qeverisë që ka rënë në koma pas një aksidenti, duke lënë dokumente kompromentuese. Planet e grupit fillojnë të shkojnë keq kur…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.