W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Tokarev (2014)  Aksion, Krim, Thriller  |  18 qershor 2014


Rreth filmit:

Kur Mafia Ruse rremben vajzen e nje ish-krimineli, ai bashkon grupin e vjeter dhe e merr drejtesine ne duart e veta!

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.