W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://www61.uptobox.com/stream/acrikk20c4/360/0" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Tom and Jerry: Spy Quest (2015) | Animuar | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Tomi dhe Xherri po kalojnë një ditë relaksuese në plazh deri sa arrijnë Xhoni Kuest, Haxhi dhe Bandit. Ata duhet të ndalojnë një ushtri me maçokë të këqinj, që këta të fundit të mos vjedhin shpikjen më të re të doktor Kuestit.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Played

Uptobox

Novamov

Ezfile

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.