W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/1-vF42pQj-q7spcKNj47u0B0RLNp09oq7x454f62y_o=m22" poster="http://cdn.movieweb.com/img.news.tops/NEtKLNfSuxkjxw_1_a.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Tooken (2015) | Komedi | 17 gusht 2015


Rreth filmit:

Versioni komedi i filmit “TAKEN”. Agjenti Brajan Millers vihet përsëri në ndjekje të shqipëtarëve për të shpëtuar vajzën, gruan dhe nënën e tij.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.