W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Kur një grup djemash që punojnë shumë zbulojnë se kanë rënë viktimë e një skeme mashtrimi nga një biznesmen i pasur,ata shpejtojnë që ti vjedhin atij rezidencën e tij qëndrore një grataçelë gjigande.

Vlerësimi i filmit sipas iMDB: 6.2/10

Trailer: Youtube

Shiko: PutLocker | SockShare | VidBull | NovaMov | VideoWeed | FileBox | NosVideo

Shkarko: Uploaded | Uploadic | NosUpload | RapidGator | Movreel | FileCloud

  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.