W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Traffic (2016) | Hindi, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Bazuar në histori të vërtetë, historia ndjek një rrjedhë ngjarjesh të çuditshme të cilat ndodhin për shkak të një sinjali qarkullimi duke përfshirë personazhe të ndryshme. Jetët e këtyre individëve gërshetohen dhe ndryshojnë brenda ditës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.