W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Transcendence (2014)  |  Drama, Myster, Fantashkencë  |  9 gusht 2014Rreth filmit:

Puna e një shkencëtari mbi inteligjencën artificiale pëson disa ndërlikime të rrezikshme kur ndërgjegja e tij ngarkohet në një program të tillë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.4/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.