W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://c5841b10f63855adfbb28f83f2b63d3457c2ef08.googledrive.com/host/0B1WKetQUZeS6fmFtQWhFSG5GUnNZaE9KUHVBVktiUENmTWVXTUo3WGhDdDV6QjlIdDhpcFE/Transit%20HD%20720p.mp4" poster="http://www.filmaluation.com/uploads/5/5/8/4/5584262/5327027_orig.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Transit | Aksion, Krim, Thriller | 3 Shtator 2015


Rreth filmit:

Një bandë grabitësish banke fshehin paratë e vjedhura në makinën e një familjeje. Ata ndjekin familjen për t’i vrarë dhe për të marrë paratë mbrapsht, por përfundojnë duke luftuar.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.