W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/atgaJUnrUcOUjGvmwGSPbVRklCF31MXMbqjKJwCcSw=m22" poster="https://pmcvariety.files.wordpress.com/2015/01/turbokid2.jpg?w=670&h=377&crop=1" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Turbo Kid (2015) | Aksion, Fantashkence | 5 Shtator 2015


Rreth filmit:

Në një djerrinë post-apokaliptike, një fans librash komikë vishet si heroi I tij I preferuar për të shpëtuar shoqen e tij entuziaste dhe për të luftuar një pronar toke tiran.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.