W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Twist (2021) | Drame, Krim | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një version modern i Oliver Tuist në Londrën bashkëkohore, ku një grup të rinjsh organizojnë një vjedhje të ndërlikuar dhe të rrezikshme të disa prej pikturave më të njohura në botë. Me Michael Caine – fituesin e 2 çmimive Oscar, Lena Headey – aktoren e njohur të Games Of Thrones dhe me muzikë dhe aktrim nga Rita Ora.

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.