W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Udta Punjab (2016) | Drame, Krim, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Sprovë në Pënxhab: Një histori që tregon rreth abuzimit me drogën, në veri të shtetit të pasur të Indisë, Pënxhab. Në thelb tregohet se si të rinjtë i janë nënshtruar drogës në masë të madhe dhe se si kjo e çon vendin në rënie socialo-ekonomike.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.