W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Uncle Vanya (2020) | drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Xha Vanya është një histori që të zhyt në mendime dhe soditëse e disa miqve dhe të afërmve rusë që jetojnë në një pronë me mijëra pemë. E shkruar nga një nga dramaturgët më të mëdhenj të Rusisë, ajo trajton tema madhështore të jetës së qëllimtë, bukurisë, parave, dhe ekologjisë, edhe pse shfaqja është shkruar mbi 100 vjet më parë. Kjo shfaqje ka personazhe të mrekullueshëm dhe është e mbushur plot zgjuarsi dhe hijeshi.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.