W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Unfriended (2014) | Thriller, Horror | 29 korrik 2015


Rreth filmit:

Një grup shokësh online në një chat room në internet e gjejnë veten të përndjekur nga një forcë misterioze dhe supernatyrale që përdor adresën e shoqes së tyre të vdekur.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.8/10

Shiko Shkarko

Vidto

MEGA

OpenLoad

OBOOM

Filehoot

UptoBox

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.