W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Universal Soldier: Regeneration | Aksion, Aventure, Fantashkence | Viti: 2009


Rreth filmit:

Me vjedhjen e një teknologjie top sekrete, terroristët kanë krijuar një ushtar Universal të gjeneratës tjetër, një makineri vrasëse e programueshme. Ata duan që të përdorin reaktorin bërthamor të Çernobilit për të përhapur një re radio-aktive vdekjeprurëse. I vetmi që mund t’i ndalojë është Luks Deveroks, një ish ushtar Universal i tërhequr nga forcat prej vitesh…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.