W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Unknown Caller (2014) | Thriller | 31 korrik 2015


Rreth filmit:

Një psikopat përdor sistemin e sigurisë së një familje me një bombë me sahat për 90 minuta duke i terrorizuar për t’iu përgjigjur pyetjes së tij : “KUSH JAM UNË?

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 4.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

UpFile

Filehoot

OBOOM

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.