W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Victor Frankenstein (2015) | Horror, Dramë, Fantashkencë | Viti: 2015


Rreth filmit:

E thënë nga perspektiva e Igor, ne shohim origjinën e errët të asistentit të ri, miqësinë e tij shpenguese me studentin i ri të mjekësi Viktor Von Frankenstain, dhe ata bëhen dëshmitarë të shfaqjes së si Frankenstain u bë njeriu dhe legjenda që ne njohim sot.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.