W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Villmark 2 (2015) | Horror | Viti: 2015


Rreth filmit:

Pesë punëtorë kanë marrë përsipër të kontrollojnë një sanatorium të vjetër të madh për mbetje të rrezikshme para se të shembet. Ata kuptojnë se puna ka më shumë se thjesht kërkimi për asbest dhe mërkur. Ndërtesa madhështore ka sekrete shumë më të errëta.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.