W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Voice from the Stone (2017) | Drame, Mister, Thriller | Viti: 2017


Rreth filmit:

“Zëri që vjen nga guri” luhet në Toskanën e 1950-ës. Është historia e Verenës, një infermiere e thirrur për të ndihmuar një djalë të vogël, që ka rënë në heshtje pas vdekjes së papritur të së ëmës. Ajo përndiqet nga shpirti i gruas së vdekur.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.