W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Wally’s Wonderland (2021) | Aksion, horror, komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një endacak fjalëpak bie pre e punës si pastrues në “Botën e Çudirave të Uillit.” Detyrat e përditshme befas bëhen një luftë e gjithanshme për mbijetesë kundër valës së njëpasnjëshme të animatorëve demonikë. Grushta fluturues, përplasje titanësh, ku vetëm njëra palë do të mund t’ja dalë të mbijetojë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.