W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Wanted | 2008 | Aksion, Krim, Fantazi | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Një llogaritar mëson se është djali i një vrasësi profesional dhe i posedon të njejta aftësi mbinjerëzore për të vrarë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shiko Shkarko

VidTo

UptoBox

Netu

EzFile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.