W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

War Pigs (2015) | Aksion, Luftë | 31 korrik 2015


Rreth filmit:

Një njësi e pazakontë e njohur si Derrat e Luftës duhet të futet pas vijës së armikut për të asgjesuar nazitët me çdo mënyrë.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 4.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

OBOOM

Netu

MEGA

Filehoot/span>

Clicknup

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.