W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

War Witch | Drame, Lufte | Viti: 2012


Rreth filmit:

Diku në Afrikën e Jugut, Komona një vajze 14-vjeçare i tregon fëmijës qe ka në bark, historinë e jetës se saj qe kur filloi lufta. Gjithçka filloi kur ajo ishte rrëmbyer nga rebelet në moshën 12-vjeçare.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.