W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

WEAPONiZED (2016) | Aksion, Fantashkencë, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një detektiv i dëmtuar vrasjesh duhet të ndalojë babain e lënduar që të lëshojë një “virus robotik” që ai beson se do shkatërrojë celulat terroriste që vranë djalin e tij,por për një kosto të paimagjinueshme.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.