W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Wer (2013) | Thriller, Myster, Horror | 18 nëntor 2014


Rreth filmit:

Një avokate merr në mbrojtje një njeri që dyshohet
se ka masakruar një familje amerikane. Edhe pse ky njeri
duket i qetë dhe i butë, shumë shpejt zbulohet se është përbindësh.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.