W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Whiskey Tango Foxtrot (2016) | Komedi, Lufte | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një film i shkëlqyer i zhanrit komedi, luftë që tregon për mbulimin e një gazetare gjatë kohës së luftës në Afganistan. Mos e humbisni!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.