W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Wild Mountain Thyme (2020) | drame, romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një fermere kokëfortë, Rozmari Maldun, është e vendosur t’i fitoje zemrën fqinjit të saj, Antoni Reilit. I tronditur nga planet e babait të tij, Tonit, për t’i shitur fermën familjare nipit të tij amerikan dhe nga një “mallkim”, nga i cili mendon se “vuan”, Antoni është i hutuar në rrugën e ndjekjes së ëndrrave të tij, në këtë përrallë komike, prekëse dhe tepër romantike.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.