W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

Episodi do të filloj në 28

Ju mund të kaloni në video në 3


[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_33583d19d007a4af04a24b13f148aa9d.mp4" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Wolf | drama, krim, thriller | 22 korrik 2015


Rreth filmit:

Një boksier premtues e ka të vështirë për t’i rezistuar jetës së krimit.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.3/10

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.