W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Wonder Woman 1984 (2020) | aksion, aventure, fantazi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Diana Prince jeton qetësisht midis njerëzve në vitet 1980 – një epokë teprimesh të shtyra nga qëllimi për t’i pasur të gjitha. Megjithëse me fuqitë e saj të plota, Wonder Woman mban një profil të ulët duke kuruar objekte të lashta dhe kryen veprime heroike në mënyrë të fshehtë. Por së shpejti, Diana do të duhet të grumbullojë të gjithë forcën, mençurinë dhe guximin e saj ndërsa e gjen veten kundër Lordit Maxwell dhe Cheetah, një njeri i egër që zotëron forcë dhe shkathtësi mbinjerëzore.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.