W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

X-Men: Days of Future Past (2014) | Aksion, Aventure, Fantazi | 17 shtator 2014


Rreth filmit:

Logan kthehet tek X-Men, të mbledhur nga Çarles Ksavier për të luftuar
një luftë kundër roje të ashpër që kërcënojnë të eliminojnë gjithë mutantët,
po ashtu dhe Magneton. Për të parandaluar atë që ka filluar, Logan kthehet
prapa në kohë dhe detyra e tij është të ndryshojë historinë dhe të shpëtojë të ardhmen….

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 8.3/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.